Dopravíme vaši zásilku kamkoli v Evropě bezpečně a včas

Zajišťujeme Just-in-time přepravu po celé Evropě i do některých mimoevropských destinací. Moderní dispečink, profesionální tým řidičů, vlastní vozový park, neustálý online monitoring všech zásilek.

Poptat dopravu

Zprostředkujeme vám přepravu zásilek do celého světa

Ve spolupráci s našimi smluvními partnery zorganizujeme a zprostředkujeme Just-in-time přepravu do celého světa. Kombinace silniční, lodní i letecké dopravy, přesná organizace a výhodné finanční podmínky nám umožní dostat vaši zásilku na požadované místo rychle, bezpečně a za dobrou cenu. O průběhu zásilky vás budeme pravidelně informovat.

Poptat spedici

Chytré služby pro malé a střední dopravce

Speciálně pro malé a střední dopravce jsme vyvinuli unikátní koncept Road Team. Získají s ním plynulý přístup k zakázkám, výhodnější ceny na pohonné hmoty či telefonování, satelitní sledování svých vozidel nebo pomoc v oblasti managementu pro rychlejší růst své společnosti.

Přejít na Road Team

Tato webová stránka společnosti CEE Logistics a.s. používá soubory cookies. Tím, že tento web používáte potvrzujete, že jste srozuměni s ukládáním a používáním cookies. Další informace naleznete zde.