Vaše perspektivní budoucnost v CEE Logistics

Baví Vás práce řidiče kamionu? Chcete být každý druhý víkend v Čechách?

Nyní do našeho týmu přijmeme nové zaměstnance na volná místa:

ŘIDIČ(KA) MKD – kolečková práce HU-DE-HU

Co Vám nabízíme:

Práci ve finančně stabilní firmě
Férové a korektní jednání
Práce na plný úvazek
Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Čistou měsíční mzdu 55.000,- Kč a více
Nové auto Mercedes Benz – průjezdná souprava
Náplň práce: 100% kolečková projektová práce HU-DE-HU
Trasování přes CZ, parkování po trase nebo dle dohody
Každý druhý víkend doma, nebo dle dohody
Pravidelná profesní školení a dopravně psychologická školení hrazená firmou
Dodržování právních předpisů AETR, nařízení ES č.561/2006
Finanční odměnu za pracovní výročí, beznehodovost a další benefity

 Co od Vás požadujeme:

Řidičský průkaz skupiny C+E
Platný profesní průkaz
Platné dopravně psychologické vyšetření
Trestní bezúhonnost
Spolehlivost a solidní jednání

V případě zájmu o pozici prosím volejte 773 742 125, Andrea Jiroutová.

Rádi Vám pozici blíže představíme a zodpovíme Vaše dotazy.

„Svou odpovědí udělujete svůj svobodný, dobrovolný a výslovný souhlas společnosti CEE Logistics a.s., IČO: 241 35 291, se sídlem Doubravice 106, 533 53 Pardubice, („společnost“) která bude jako správce zpracovávat Vaše osobní údaje, které jste jí poskytl/a v souvislosti s výběrovým řízením na volnou pracovní pozici ve společnosti, a to po dobu jednoho roku za účelem kontaktování Vaší osoby v případě, že byste na poptávanou pozici nebyl/a přijat/a a ve společnosti by se uvolnilo pracovní místo, na něž budete vhodným kandidátem.

Celý text souhlasu je k dispozici níže v Dokumenty ke stažení - Souhlas OÚ uchazeč
Informace o zpracování jsou k dispozici níže v Dokumenty ke stažení - Prohlášení OÚ uchazeč“

Ответ