Vaše perspektivní budoucnost s CEE Logistics

CEE Logistics nyní otevírá dveře perspektivní budoucnosti těm, kteří chtějí být součástí HR společnosti, a to na pozici:

HR manager / Vedoucí personálního oddělení

pobočka Pardubice

 

Pokud jste, nebo jste byl zaměstnán v dopravní společnosti na pozici vedoucího oddělení/provozu/pobočky, nebo jste v dopravní společnosti zastával pozici na HR oddělení, umíte si poradit s denními provozními záležitostmi HR oddělení, dokážete rychle reagovat a činit rozhodnutí, směle uřídíte tým koordinátorů a personalistek a hledáte nový směr, výzvu a změnu, pak možná správně čtete naši nabídku.

 

Rádi mezi náš stabilní a příjemný kolektiv přijmeme někoho, kdo dokáže pokračovat v nastaveném trendu řízení HR oddělení, ale současně dokáže inovativně přispět k jeho dalšímu rozvoji. Bude komunikovat s vedoucími našich poboček a koordinovat činnosti HR oddělení s jejich požadavky. Bude příjemný, milý, rozhodný, systematický, pečlivý a vytrvalý. Znalost minimálně komunikativního AJ je pro nás důležitá a RJ vítáme. Potřebujeme zkušenosti s řízením vozu pro přejezdy na pobočky společnosti.

 

Velmi přivítáme zkušenosti z dopravní společnosti, nejsou však nutnou podmínkou pokud budou vyváženy zkušenostmi s řízením lidí, motivací, termínováním a dodržováním termínů, komunikací se státní správou, ale i dodavateli. Dokážeme práci ocenit nejen pochvalou, ale i zajímavou finanční odměnou spolu s dalšími příjemnými benefity. Pracovní dobu nabízíme pružnou s kanceláří v sídle společnosti na adrese: Doubravice 106, Pardubice. Pozice je přímo podřízena personální ředitelce, člence TOP managementu společnosti. Prostor pro rozvoj, vzdělání a dobrou náladu přibalíme jako příjemný bonus.

 

Je mnohé, co jsme nezmínili a co bude možná stejně důležité jako výše uvedené, pokud se osobně prvně setkáme, nicméně aby k setkání mohlo dojít, bude třeba Vaší reakce a zaslání CV spolu s motivačním dopisem - je pro nás důležité hned v počátku vědět, proč u nás chcete na uvedené pozici pracovat.

 

Své životopisy posílejte skrze níže umístěné tlačítko "Odpovědět" nebo volejte 730 803 649

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, společnosti CEE Logistics a. s., IČO 24135291 na dobu neurčitou (až do odvolání písemnou formou).

Odpovědět